Artykuł

Wejście główne do Zakładu Karnego w Barczewie, fot. pl.wikipedia.org

Wejście główne do Zakładu Karnego w Barczewie, fot. pl.wikipedia.org

Barczewo - ZK, 12 grudnia 2011 r., godz. 12:00

Piłkarze Stomilu odwiedzili zakład karny w Barczewie

12.12.11 18:29   em   1  

Delegacja czterech piłkarzy Stomilu Olsztyn (Krzysztof Filipek, Janusz Bucholc, Paweł Łukasik oraz Tomasz Strzelec) odwiedziła w poniedziałek zakład karny w Barczewie. Zawodnicy spotkali się osadzonymi w barczewskim więzieniu.

- To była dla nas bardzo ciekawa przygoda. Mogliśmy od środka zobaczyć więzienie. Muszę przyznać, że daje to dużo do myślenia. A spotkanie z więźniami? Wszyscy byli na bieżąco z wynikami. Gratulowali nam drugiego miejsca i zadawali dużo pytań - mówił po spotkaniu Krzysztof Filipek, napastnik Stomilu Olsztyn.

Tagi: Stomil Olsztyn, Krzysztof Filipek, Janusz Bucholc, Paweł Łukasik, Tomasz Strzelec, Barczewo, ZK Barczewo


Komentarze

  1. 13.12.11 16:42 FC Szczytno

    ilu osadzonych na spotkaniu??? ave Stomil

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!