Artykuł

Piotr Gurzęda. Fot. stomilolsztyn.com

Piotr Gurzęda. Fot. stomilolsztyn.com

Piotr Gurzęda trenerem Stomilu II Olsztyn

09.12.23 20:36   em   3  

Piotr Gurzęda został trenerem rezerw Stomilu Olsztyn. Nowy szkoleniowiec czwartoligowca ostatnio pracował w Akademii Stomilu, prowadząc drużynę do lat 17.

– Wszyscy zdajemy sobie sprawę w jakim miejscu w tabeli forBET 4. Ligi znajduje się zespół i z faktu, że utrzymanie tego poziomu rozgrywkowego jest kluczowe dla rozwoju zawodników, co wiąże się również z ich późniejszą użytecznością w pierwszej drużynie - powiedział dla stomilolsztyn.com Piotr Gurzęda, trener Stomilu II Olsztyn.

I dodaje: - Chciałbym pomóc chłopakom swoim doświadczeniem i liczę, że umiejętności w połączeniu z determinacją pozwolą na zwiększenie dorobku punktowego drużyny. Przed nami wartościowe gry kontrolne, zabiegam również o to, by zespół mógł sprawdzić się z 3-ligowym rywalem, ale nie jest to jeszcze pewnik.

Na stanowisku zastąpił Pawła Radziwona.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil II Olsztyn, Piotr Gurzęda, IV liga


Komentarze

  1. 10.12.23 13:46 Bart

    powodzenia

  2. 09.12.23 21:41 Adass

    Doświadczzovaczymy Panie Kuś transfery.ale 3 liga ten poziom bedzie

  3. 09.12.23 21:39 Adass

    Doświadczeniem😂😂 dobrze że tego trenera który teraz trenuje seniorów nie wybieracie. Kurwa strach się bac

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!