Artykuł

Piotr Skiba. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Piotr Skiba. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Piotr Skiba na dłużej w Stomilu

28.05.20 17:57   em   2  

Piotr Skiba, podstawowy bramkarz Stomilu Olsztyn, podpisał z “Dumą Warmii” nowy kontrakt. Nowa umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2020/2021.

Piotr Skiba ma także współpracować z Akademią Sportu Stomil Olsztyn. - Piotr ma bardzo bogate doświadczenie i na pewno cenne - mówi dla stomilolsztyn.com Wojciech Kowalewski, prezes Stomilu Olsztyn.

I dodaje: - Jest też świetnym przykładem dla młodych bramkarzy z Warmii i Mazur. Chcielibyśmy, aby w przyszłości, między obowiązkami czynnego zawodnika, Piotr miał okazję dzielić się swoimi doświadczeniami z młodszymi kolegami. Wiemy, że działa aktywnie w tej przestrzeni jako twórca marki sportowej. Jest dużo wspólnych czynników, które mam nadzieję w przyszłości uda się połączyć z korzyścią dla wszystkich.

W tym sezonie Piotr Skiba zagrał w 21 ligowych spotkaniach, nie zagrał tylko w meczu przeciwko GKS-owi Tychy, ponieważ był kontuzjowany.

Łącznie zagrał w 275 ligowych spotkaniach w "biało-niebieskich" barwach. 

Tagi: Stomil Olsztyn, Piotr Skiba


Komentarze

  1. 28.05.20 18:53 hadzi

    Brawo Stomil Brawo Skiba

  2. 28.05.20 18:08 ARES

    Fajnie 👍

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!