Artykuł

Piotr Skiba, fot. Krzysztof Piekarski

Piotr Skiba, fot. Krzysztof Piekarski

Piotr Skiba piłkarzem rundy wiosennej!

10.06.13 13:09   redakcja   8  

Piotr Skiba został wybrany przez kibiców Stomilu Olsztyn w plebiscycie stomil.olsztyn.pl najlepszym piłkarzem rundy wiosennej (zdobył 44% wszystkich głosów). Drugi był Paweł Kaczmarek, a trzeci Rafał Remisz.

Skiba w Stomilu gra od dwóch i pół roku. W "biało-niebieskich" barwach zagrał do tej pory w stu siedmiu ligowych meczach (wliczono także występy w OKS-ie 1945).

Użytkownik boleander otrzyma od redakcji nagrodę - niespodziankę za uzasadnienie swojego wyboru. W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą w celu odebrania nagrody!

Poniżej opinie kibiców na temat Piotra Skiby (zachowano oryginalną pisownię):

Pawelloo2399: podniósł się po dwóch nieudanych dla niego rundach i straceniu miejsca w wyjściowej jedenastce i wrócił do składu, a także stał się mocnym punktem zespołu. Wielokrotnie ratował Stomil przed utratą bramek co w dużym stopniu przyczyniło się do pozostania biało-niebieskich na zapleczu ekstraklasy. Pokazuje również, że Stomil to nie jest tylko kolejny klub w karierze, ale wiele dla niego znaczy.

boleander: Swój głos oddaję jednak na Piotrka, który po hektolitrach wylanych pomyj na głowę na forach przez kibiców potrafił się podnieść i obronić I ligę w Olsztynie. Broniłem go zawsze w komentarzach, za co też byłem jechany, ale teraz ryj mi się cieszy jak widzę, że warto było wierzyć w gościa, który za Stomil dałby się pociąć. Obyśmy jak najdłużej mieli NR 1 w bramce z takim podejściem i formą.

Tagi: Piotr Skiba, Stomil Olsztyn, plebiscyt


Komentarze

 1. 10.06.13 21:35 kaczmar

  Piotrek - STOMIL PONAD WSZYSTKO ! Szacunku nie zdobywa się dobrą formą tylko swoją postawą !

 2. 10.06.13 17:09 Fanatyk_OKS

  Brawo i powodzenia w nowym sezonie

 3. 10.06.13 16:08 Pokorny

  Na testach w Zabrzu pojawią się natomiast w najbliższych dniach Jakub Kowalski z Okocimskiego Brzesko oraz Maciej Mańska z GKS Tychy.

 4. 10.06.13 14:24 henio

  Dzięki Piotrek za wszystko! Jesteś prawdziwym Stomilowcem!!!!!!!!! I liga I liga OKS!!!!!!!

 5. 10.06.13 14:18 Pojezierski

  Gratulacje Piotras!!!! ;-) Piotrek Skiba 100% Stomil!!!!!!

 6. 10.06.13 14:18 LUFC

  Gratulacje PS82 :) Zasluzyles najbardziej!

 7. 10.06.13 14:05 encephalon

  gratulację za dobrą formę i utarcie nosa co niektórym znawcom :)

 8. 10.06.13 13:13 Has

  zasłużył

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!