Podsumowanie statystyczne Stomilowców

10.11.10 12:47   mmks   1

Tylko u nas statystyczne podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2010/11 w wykonaniu rezerw naszego klubu. Zapraszamy kibiców do lektury!

Przedstawiamy podsumowanie statystyczne rundy jesiennej sezonu 2010/11 w wykonaniu piłkarzy OKS Stomilowcy II Olsztyn.

W 15 meczach piłkarze Stomilowców zdobyli 32 gole, co daje średnią 2,1 gola na mecz. Na własnym boisku zdobyli 19 goli (59%), a na wyjeździe 13 goli (41%). W I połowach meczów strzelili 12 goli (38%), a w II połowach 20 goli (62%).

Częstość wyników:
1-0 - 2 razy, 2-1 - 2 razy, 1-1 - 2 razy, 5-0 - raz, 5-1 - raz, 5-2 - raz, 3-1 - raz, 4-3 - raz, 2-2 - raz, 0-0 - raz, 0-1 - raz, 0-3 - raz.

Najwięcej goli (7) padło w meczach:
Tęcza Biskupiec 2-5 OKS Stomilowcy II Olsztyn
OKS Stomilowcy II Olsztyn 4-3 GKS Wikielec

Najwyższe zwycięstwo na własnym boisku: OKS Stomilowcy II Olsztyn 5-1 Błękitni Orneta.
Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe: Sokół Ostróda 0-5 OKS Stomilowcy II Olsztyn.

Najwyższy remis na własnym boisku: OKS Stomilowcy II Olsztyn 2-2 MKS Szczytno.
Najwyższy remis na wyjeździe: Zamek Kurzętnik 1-1 OKS Stomilowcy II Olsztyn, Płomień Ełk 1-1 OKS Stomilowcy II Olsztyn.

Najwyższa porażka na własnym boisku: brak.
Najwyższa porażka na wyjeździe: Granica Kętrzyn 3-0 OKS Stomilowcy II Olsztyn.

W kadrze znajdowało się 24 zawodników w tym 2 (8%), którzy nie zagrali w lidze. Wszyscy zawodnicy (100%) posiadali obywatelstwo polskie. Dodatkowo w drużynie wystąpiło 9 zawodników pierwszej drużyny - Paweł Alancewicz, Krzysztof Filipek, Piotr Głowacki, Piotr Karłowicz, Michał Leszczyński, Oskar Osika, Mateusz Różowicz, Kamil Ryłka, Paweł Sędrowski.

Spotkania OKS Stomilowcy II Olsztyn sędziowało 13 sędziów. Najwięcej meczów prowadzili Robert Michalak (Szczytno) oraz Piotr Szczypiński (Iława) - po 2 (14%).

Piłkarzom OKS Stomilowcy II Olsztyn pokazano 33 żółte kartki i 1 czerwoną kartkę. Daje to średnią 2,2 żółtej i 0,06 czerwonej kartki na mecz. Najwięcej żółtych kartek ujrzał Paweł Podhorodecki - 4 (12%).

Piłkarzom OKS Stomilowcy II Olsztyn podyktowano 5 karnych, z których wykorzystano 3, co daje skuteczność 60%.

Zawodnicy wchodzący z ławki:
10 razy - ANDRZEJ SKINDEL.
9 razy - Wojciech Kardaś.
8 razy - Karol Miller.
6 razy - Paweł Kaszubski.
5 razy - Piotr Czuryłło, Jarosław Kaszuba.
3 razy - Łukasz Bogdanowicz, Patryk Stadnicki.
2 razy - Tomasz Długołęcki, Łukasz Gomoła, Oskar Osika.
raz - Paweł Alancewicz, Piotr Głowacki, Szymon Niestatek, Mateusz Różowicz.

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):
11 razy - PIOTR ŻURAWEL.
7 razy - Jarosław Kaszuba.
6 razy - Maciej Szostek.
5 razy - Piotr Karłowicz, Tomasz Laskowski, Oskar Osika.
3 razy - Tomasz Długołęcki, Paweł Podhorodecki, Mateusz Różowicz.
2 razy - Piotr Czuryłło, Krzysztof Filipek, Karol Miller, Krzysztof Pilski.
raz - Wojciech Kardaś, Szymon Niestatek, Andrzej Skindel.

Strzelcy bez karnych:
4 gole - JAROSŁAW KASZUBA, KAROL MILLER, PIOTR ŻURAWEL.
3 gole - Paweł Podhorodecki.
2 gole - Andrzej Skindel.
1 gol - Paweł Alancewicz, Krzysztof Filipek, Łukasz Gomoła, Wojciech Kardaś, Piotr Karłowicz, Tomasz Laskowski, Oskar Osika, Krzysztof Pilski, Mateusz Różowicz, Sebastian Spychała.

Zmarnowane karne:
2 razy - PIOTR ŻURAWEL.

Strzelcy u siebie:
4 gole - PIOTR ŻURAWEL.
1 gol - Paweł Alancewicz, Krzysztof Filipek, Jarosław Kaszuba, Tomasz Laskowski, Oskar Osika, Krzysztof Pilski, Paweł Podhorodecki, Andrzej Skindel.

Strzelcy na wyjeździe: (w statystyki wliczono mecz w Ostródzie, w którym byliśmy gospodarzem)
4 gole - KAROL MILLER.
3 gole - Jarosław Kaszuba.
2 gole - Paweł Podhorodcki, Piotr Żurawel.
1 gol - Paweł Alancewicz, Łukasz Gomoła, Wojciech Kardaś, Piotr Karłowicz, Mateusz Różowicz, Andrzej Skindel, Sebastian Spychała.

1022 minuty - Maciej Szostek.
987 minut - Szymon Niestatek.
907 minut - Jarosław Kaszuba.
706 minut - Oskar Osika.
606 minut - Krzysztof Pilski.
575 minut - Piotr Karłowicz.
453 minuty - Andrzej Skindel.
450 minut - Lubomir Wasilewski.
424 minuty - Wojciech Kardaś.
360 minut - Tomasz Aziewicz.
323 minuty - Piotr Czuryłło.
315 minut - Paweł Alancewicz.
307 minut - Mateusz Różowicz.
301 minut - Karol Miller.
270 minut - Łukasz Wasilewicz.
224 minuty - Tomasz Długołęcki.
111 minut - Krzysztof Filipek.
101 minut - Paweł Kaszubski.
90 minut - Michał Leszczyński, Kamil Ryłka, Paweł Sędrowski, Bartosz Sobótka.
45 minut - Piotr Głowacki.
40 minut - Patryk Stadnicki.
25 minut - Łukasz Bodganowicz.
19 minut - Łukasz Gomoła.
0 minut - Maciej Filipiak, Adam Kapusta.

Żółte kartki:
4 kartki - PAWEŁ PODHORODECKI.
3 kartki - Piotr Karłowicz, Jarosław Kaszuba, Tomasz Laskowski, Patryk Stadnicki, Maciej Szostek, Piotr Żurawel.
2 kartki - Oskar Osika, Krzysztof Pilski, Sebastian Spychała.
1 kartka - Paweł Alancewicz, Michał Leszczyński, Szymon Niestatek, Mateusz Różowicz, Andrzej Skindel.

Czerwona kartka:
1 kartka - PATRYK STADNICKI.

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):
2 razy - ANDRZEJ SKINDEL.
raz - Łukasz Gomoła, Wojciech Kardaś, Jarosław Kaszuba, Karol Miller.

Młodzieżowcy (zawodnicy urodzeni do 1990 roku (włącznie) - Piotr Czuryłło, Piotr Głowacki, Adam Kapusta, Piotr Karłowicz, Michał Leszczyński, Oskar Osika, Mateusz Różowicz, Andrzej Skindel, Bartosz Sobótka, Łukasz Wasilewicz) rozegrali 2859 minut, co daje 19,3% udziału minut na boisku w stosunku do udziału wszystkich zawodników.

Autor: mmks.