Relacja z meczu Polonia Bytom - Stomil Olsztyn

Olimpijska 2, 41-902 Bytom
Polonia Bytom 4:3 Stomil Olsztyn
23' Tomasz Gajda
46' Dawid Wolny
82' Krzysztof Ropski
86' Konrad Andrzejczak
Bramki Filip Laskowski 45'
Michał Karlikowski 49'
Michał Karlikowski 77'
Bramki Polonia Bytom:
Stomil Olsztyn:

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 06:20:21

96' Koniec spotkania. Stomil przegrał 3:4 z Polonią Bytom.
91' Co najmniej 5 minut szans na remis.
86' Polonia prowadzi 4:3!
83' Druga żółta kartka dla Igora Kośmickiego. Gramy do końca meczu w osłabieniu.
82' Gospodarze doprowadzają do wyrównania! Mamy 3:3. 76
77' GOOOL !!! Michał Karlikowski fantastycznym uderzeniem strzela gola na 3:2!
76' Igor Kośmicki napomniany żółtą kartką. Piąty raz w tym sezonie, w meczu z Olimpią Elbląg będzie mógł zagrać.
67' Potrójna zmiana w Stomilu. Na boisku pojawili się: Tomasz Bała, Radosław Tuleja oraz Łukasz Szramkowski. Boisko opuścili Mateusz Drabiszczak, Piotr Kurbiel oraz Filip Laskowski.
64' Michał Karlikowski z pierwszej piłki, z woleja, ale trafia tylko w boczną siatkę. 1
61' Filip Laskowski napomniany żółtą kartką, drugi raz w tym sezonie, w derbach z Olimpią będzie mógł zagrać. 1
54' Igor Ławrynowicz napomniany żółtą kartą. 76
49' GOOOL !!!! Michał Karlikowski doprowadził do wyrównania! 1
47' Co za wejście Polonii w drugą połowę! Dawid Wolny przebiegł 30 metrów, nikt go nie potrafił zatrzymać i ten strzelił gola! 76
46' Ruszyła druga połowa. Bez zmian w składach. 1
45+2' Przerwa. Po pierwszych 45 minutach w Bytomiu remis 1:1.
45' Doliczona co najmniej 1 minuta.
45' GOOOOL !!! 1:1! Piękną bramkę strzelił Filip Laskowski!
45' Zawodnik Polonii Bytom na spalonym, ale Łukasz Jakubowski i tak wybronił sytuację sam na sam. 76
40' Daniel Ściślak napomniany żółtą kartą za faul na Mateuszu Drabiszczaku. 76
23' GOOOL! Polonia Bytom prowadzi 1:0! 76
21' Groźne dośrodkowanie w nasze pole karne, a przytomnie piłkę głową wybija Filip Wójcik. 76
19' Silne uderzenie Tomasza Gajdy (były zawodnik Sokoła Ostróda). Piękna parada Łukasz Jakubowskiego! 76
15' Dośrodkowanie Filipa Wójcika nie znalazło adresata w polu karnym. 1
14' Piotr Kurbiel wywalczył rzut rożny. 1
12' Fatalne podanie Michala Bezpalca wprost pod nogi piłkarza Polonii. Na szczęście nie skończyło się stratą gola. 76
10' Groźne wejście w pole karne, ale obrońcy Stomilu wyjaśnili szybko sytuację. 76
6' Michał Karlikowski wrzucał w pole karne z rzutu wolnego. Bramkarz gospodarzy Eryk Mirus spokojnie wyłapuje górną piłkę.
3' Pierwsze trzy minuty spokojne. Polonia próbuje przedostać się pod pole karne Stomilu, a nasz zespół próbuje szybkich kontr.