Porażka rezerw w Ornecie

04.08.12 14:34   mmks   0

Piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn przegrali w spotkaniu sparingowym z Błękitnymi Orneta 2:3. Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli w 52. minucie Wojciech Dubis oraz w 88. Oskar Osika.

W rezerwach sprawdzany był m.in. Sebastian Zajączkowski, ostatnio Jeziorak Iława.

Stomil II: (I połowa) Michał Leszczyński - Kaczmarczyk, Adrian Żukiewicz, Damian Skrodzki, Wojciech Dziemidowicz - Dawid Szymonowicz, Arkadiusz Mroczkowski, Bartosz Bartkowski, Sebastian Zajączkowski, Piotr Wypniewski - Mateusz Musiński. (II połowa) Michał Przyborowski - Mateusz Sienikowski, Jakub Górski, Łukasz Szumski, Oskar Osika - Wojciech Dubis, Paweł Tomkiewicz, Bartłomiej Duda, Patryk Czokało, Michał Wiśniewski - Patryk Nowak.

Przypomnijmy, że Stomil II sezon 2012/13 zainauguruje 11 sierpnia o godzinie 17:00 meczem w Dobrym Mieście z DKS-em.