Artykuł

Racowisko podczas pogrzebu Mrówy. Fot. Emil Marecki

Racowisko podczas pogrzebu Mrówy. Fot. Emil Marecki

Pożegnaliśmy Mrówę, fanatyka Stomilu Olsztyn

24.01.23 16:20   em, godfather   0  

We wtorek (24 stycznia 2023 roku) odbył się pogrzeb naszego kolegi z trybun - Wojciecha Milewskiego. Wszystkim był znany jak Mrówa z Zatorza, jeden z założycieli Banda Juranda.

Mrówa był znanym i szanowanym fanatykiem Stomilu Olsztyn, dla tego nikogo nie dziwi duża liczba kibiców na ostatnim pożegnaniu. Było wielu fanatyków Stomilu, a także delegacje klubów z całej Polski.

Mrówa na spotkaniach "Dumy Warmii" zaczął się pojawiać w latach 80-tych. Był bardzo aktywnym wyjazdowiczem już w czasach gry Stomilu w Ekstraklasie. Na swoim koncie miał bardzo wiele wyjazdów za naszą drużyną oraz na zgody.

Był jednym z założycieli grupy Banda Juranda, a całe swoje życie mieszkał na dzielnicy Zatorze. Do końca swojego życia był oddany Stomilowi, jeździł także na mecze wyjazdowe w rundzie jesiennej obecnego sezonu II ligi.

Wojciech "Mrówa" Milewski w lutym skończyłby 47 lat. Urodził się 20 lutego 1976 roku, zmarł 19 stycznia 2023 roku. NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZEJ PAMIĘCI!

Do grobu Wojciecha została złożona flaga Stomilu Olsztyn - Zatorze. Fanatycy na cmentarzu w Dywitach odpalili podczas ostatniego pożegnania dużą liczbę rac.

Dziękujemy za obecność delegacjom kibiców drużyn: Ruchu Chorzów, Legii Warszawa, ŁKS-u Łódź, Petrochemii Płock, Rakowa Częstochowa, Polonii Bydgoszcz oraz GKM-u Grudziądz.

Obecna była także delegacja klubu Stomil Olsztyn SA.

Fanatycy Stomilu Olsztyn rodzinie i najbliższym Wojciecha składają szczere wyrazy współczucia.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!