Pożegnanie z Pucharem

23.05.07 20:50   zic   10

Olsztyński Klub Sportowy 1945 Olsztyn przegrał na własnym stadionie w rzutach karnych 1:3 z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie w meczu o Wojewódzki Puchar Polski. Regulaminowy czas zakończył się wynikiem 1:1 (1:0), dogrywka - 2:2.

OKS prowadził w meczu dwukrotnie: po golach Kamila Graczyka w 24. oraz Pawła Łukasika w 102. minucie. Kiedy wydawało się, że Olsztynianie kontrolują grę i nic złego stać się nie może - Drwęca doprowadzała do remisu - najpierw niepewna interwencja i samobójcza bramka naszego bramkarza Rafała Nieradki w 73. oraz wyrównanie Piotra Rybkiewicza w końcówce drugiej połowy dogrywki.

Rzuty karne lepiej wykonywali trzecioligowcy z Nowego Miasta Lubawskiego, wygrywając ostatecznie konkurs rzutów karnych 3:1.