Artykuł

Fot. Artur Szczepański

Fot. Artur Szczepański

Olsztyn - Planeta 11, 24 marca 2011 r., godz. 18:00

Prezentacja Stomilowców przed rundą wiosenną

18.03.11 09:30   em   1  

W czwartek w Planecie 11 odbędzie się prezentacja OKS II Stomilowcy Olsztyn przed inauguracją IV ligi. W tym samym dniu zostaną zaprezentowane grupy juniorskie, piłkarska sekcja kobiet oraz sekcja boksu w OKS Stomil Olsztyn.

- Już w styczniu otrzymaliśmy zaproszenie od Planety 11, żeby zorganizować taką prezentacje. Skorzystaliśmy. Nie chcemy tego dnia robić wielkiego show, dlatego informujemy o tym dopiero na tydzień przed. Zawodnikom z IV ligi także należy się taka skromna uroczystość i możliwość integracji z kibicami. - wyjaśnia Emil Marecki, specjalista ds. organizacyjnych w OKS II Stomilowcy Olsztyn. I dodaje: - Tego dnia kilka minut na prezentację będą miały zaprzyjaźnione z nami sekcje juniorskie i boksu. A na sam koniec ogłosimy informację o imprezie piłkarskiej, o którą dopytuje się wiele osób.

em

Tagi: -


Komentarze

  1. 18.03.11 17:06 Szczelaj

    ohoho ! No to nieźle :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!