Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Prezes Stomilu spotkał się z prezydentem Olsztyna

10.01.15 12:31   em, zic   5  

Dzisiaj w ratuszu odbyło się spotkanie prezesa Stomilu - Roberta Kiłdanowicza z prezydentem miasta - Piotrem Grzymowiczem.

Tematem rozmów było wczorajsze wypowiedzenie umowy sponsorskiej przez Galerię Warmińską. Jak się dowiedzieliśmy, Piotr Grzymowicz nie wiedział o planach byłego sponsora Stomilu.

Z naszych informacji wynika także, że wbrew temu, co mówił wczoraj prezes spółki Libra Project - Lech Chudy - Galeria Warmińska ani razu nie prosiła o raport finansowy. Wyniki zleconego pół roku temu audytu znalazły się na biurku prezesa Kiłdanowicza dopiero w ostatni czwartek.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Robert Kiłdanowicz, Galeria Warmińska, Piotr Grzymowicz


Komentarze

 1. 10.01.15 16:49 Fanatyk_OKS

  chodi sam sobie do imienia i nazwiska dodaj "fortuna"

 2. 10.01.15 16:33 chodi

  5 miejsce i perspektywa awansu plus planowana budowa nowego stadionu. Panie prezesie ma Pan 3 miesiące i w zasadzie mocne argumenty. Żeby kogoś do Olsztyn ściągnąć. Jak dla nie to możemy się nawet nazywać Fortuna OKS Stomil jeżeli to uratuje klub

 3. 10.01.15 16:05 Bart_OKS

  Piotr Budowniczy Zawsze Da Radę!

 4. 10.01.15 13:12 RafalOKS

  Galeria poleciala w h... Nie oszukujmy siatkarze graja lipe, ale beda im dawac, tu jest pilkarska szansa nawet na 4 - 5 miejsce, nie mowia delikatnie o awansie, i wyszla taka farmazona galerii... cos to smierdzo octem. Teraz tylko sluchac jak z 1 mln na siatarzy, zaraz bedzie np. 1,5... zeby odrazu nie dac 3..

 5. 10.01.15 12:56 Fanatyk_OKS

  galeria miała taki plan już dawno. Widać że Prezes działa. Wczoraj oświadczenie sponsora, już dzisiaj wizyta u prezydenta.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!