Artykuł

Regionalny Test Wiedzy o Piłce Nożnej, fot. ro.com.pl

Regionalny Test Wiedzy o Piłce Nożnej, fot. ro.com.pl

Regionalny Test Wiedzy o Piłce Nożnej

15.05.15 23:54   em   0  

23 maja w Galerii Warmińskiej odbędzie się Regionalny Test Wiedzy o Piłce Nożnej organizowany przez Radio Olsztyn.

Uczestnicy testu zostaną podzieleni na dwie grupy: "Zawodników" i "VIP-ów". Grupa Zawodników złożona będzie z osób, które do 20 maja br. zarejestrują swój udział w teście, poprzez wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie internetowej Radia Olsztyn. Natomiast grupę VIP utworzą osoby, które potwierdzą swój udział w odpowiedzi na specjalne zaproszenie, wystosowane przez Radio Olsztyn. Zaproszenie zostanie wystosowane do znanych i lubianych artystów, sportowców, dziennikarzy czy polityków.

Osoby biorące udział w teście, odpowiadać będą na pytania przy pomocy elektronicznych pilotów, przypisanych indywidualnie do każdej osoby. Cały Test złożony będzie z 80 pytań podzielonych na 4 rundy. Po każdej rundzie nastąpi podsumowanie wyników, zarówno wśród grudy Zawodników, jaki i grupy VIP.

Na zwycięzcę testu czeka nagroda pieniężna w wysokości  4 000 zł. Z kolei najlepszy VIP otrzyma możliwość przekazania nagrody rzeczowej na dowolnie wybrany przez siebie cel charytatywny lub społeczny.

Tutaj można się zarejestrować

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Radio Olsztyn, Galeria Warmińska, Regionalny Test Wiedzy o Piłce Nożnej


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!