Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Rezerwy Stomilu wygrały 2:0 w Pasłęku

29.10.11 17:00   em   0

Druga drużyna Stomilu Olsztyn wygrała 2:0 na wyjeździe z Polonią Pasłęk. Obydwie bramki padły w drugiej połowie spotkania.

Wynik spotkania otworzył w 70. minucie Michał Suchodolski, na 2:0 podwyższył osiem minut później Wojciech Dziemidowicz.

Stomil II: Michał Leszczyński - Łukasz Buder, Michał Miąsko, Paweł Sędrowski, Mateusz Sikorski, Andrzej Mański, Jakub Krajewski (55 Michał Suchodolski), Radosław Stefanowicz, Wojciech Dubis, Wojciech Dziemidowicz, Karol Żwir (85 Łukasz Kalkowski).

Tagi: Stomil II Olsztyn, Polonia Pasłęk, Michał Suchodolski, Wojciech Dziemidowocz, Pasłęk, IV liga