Artykuł

Stomil II wygrał z Mazurem Ełk, fot. Artur Szczepański

Stomil II wygrał z Mazurem Ełk, fot. Artur Szczepański

Rezerwy pewnie wygrały z Mazurem Ełk

25.08.13 19:30   mmks   4  

Rezerwy Stomilu Olsztyn wygrały w meczu czwartej ligi z Mazurem Ełk 4:0 (1:0). Gole w spotkaniu zdobyli Tomasz Aziewicz, Karol Żwir, Szymon Kaźmierowski oraz Mateusz Jurczak.

Stomil II: Dawid Mieczkowski - Piotr Łysiak (69 Mateusz Jurczak), Arkadiusz Mroczkowski, Tomasz Aziewicz, Michał Wiśniewski (65 Bartosz Borawski), Karol Żwir, Wojciech Dziemidowicz, Bartosz Papka (82 Krzysztof Szaj), Paweł Tomkiewicz, Daniel Michałowski (71 Patryk Nowak), Szymon Kaźmierowski.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Mazur Ełk, IV liga, Olsztyn, Dajtki, Tomasz Aziewicz, Karol Żwir, Szymon Kaźmierowski, Mateusz JurczakKomentarze

 1. 26.08.13 22:48 tommy1976

  dajcie młodemu zagrać od początku np z Olimpią G u nas...nie się pokaże, wtedy będzie można ponarzekać

 2. 26.08.13 11:41 R Ö B ? R Ť

  Nie zapominajcie ,że Papka ma dopiero 20 lat.Chłopak jest niezły ale jeszcze nie gotowy ,aby stanowić o sile skrzydeł 1-ligowca.Poza tym na jego grę rzutuje cień Suchego ,czy Kaczmarka do których jest porównywany.

 3. 26.08.13 09:55 Pawelloo2399

  Papka ma potencjał na grę w IV lidze. A najbardziej denerwuje to że zabiera miejsce takiemu Żwirowi, który jest od niego zdecydowanie lepszy.

 4. 25.08.13 23:30 Pawlik

  Bardzo pozytywnie Papka jednak zawodnik ma potencjal i szybkosc,trzeba go tylko doszlifowac.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!


Powiązane artykuły