Artykuł

Herb DKS-u Dobre Miasto, fot. 90minut.pl

Herb DKS-u Dobre Miasto, fot. 90minut.pl

Rezerwy wygrały w Dobrym Mieście

12.03.16 17:47   mmks   1  

Rezerwy Stomilu Olsztyn wygrały w meczu sparingowym z ligowym rywalem - DKS-em Dobre Miasto 4:0. Trzy gole zdobył Mateusz Jurczak, a jednego Kamil Kępka.

Stomil II: Michał Leszczyński - Paweł Grela, Adam Janas, Damian Zacheja, Łukasz Wojciechowski - Sebastian Szypulski, Maciej Lewkowicz, Kamil Kępka, Mariusz Kaczmarczyk - Mateusz Jurczak, Rafał Śledź. Grali także: Maciej Kowalski, Krystian Lipiński, Krystian Burcewicz, Sebastian Całka, Igor Kostrzewa.

Tagi: Stomil II Olsztyn, DKS Dobre Miasto, Mateusz Jurczak, sparing


Komentarze

  1. 12.03.16 18:58 Mariusz1981

    Brawo chłopaki oby tak w lidze Szkoda że nie gracie w Olsztynie bylem na kilku meczach rezerw liga i pp niektóre mecze fajnie się oglądało powodzenia

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!