Relacja z meczu Sūduva Marijampolė - Stomil Olsztyn

37‘ Slavickas
85‘ Gardzijauskas (karny)
Bramki Lech 70‘
Piesio 73‘
Bramki Sūduva Marijampolė: Klevinskas (46 Vtikauskas) - Gardzijauskas, Leimonas, Klevinskas, Slavickas - E.Biskys (46 Urbšys), Radavičius, Zagurskas, Navikas - Lukšys, B.Biskys (63 Brokas).
Stomil Olsztyn: Iwanowski (46 Ryłka) - Frankowski, Aziewicz, Koprucki, Alancewicz - Kowalczyk, Wincel, Piesio (74 Karłowicz), Głowacki (62 Płoszczuk) - Lech (85 Smetana), Suchocki.
Szczegóły Mecz rozegrany na pełnowymiarowym, krytym boisku.

Tylko piętnastu zawodników pojechało na Litwę na sparingowe spotkanie z Sūduvą Marijampolė. Pozostałych zawodników z udziału w spotkaniu wyeliminowały kontuzje. Mimo to OKS pokazał się w spotkaniu z dobrej strony, bo wynik 2:2 (1:0) z czwartą drużyną litewskiej pierwszej ligi należy uznać za bardzo dobry.

Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze, tuż przed końcem pierwszej połowy. Ambitnie grającej drużynie OKS udało się jednak wyjść na prowadzenie dzięki bramkom Grzegorzów: Lecha i Piesio. Remis gospodarzom uratował gol z rzutu karnego pięć minut przed końcem spotkania.

Nikt poprawnie nie wytypował wyniku tego spotkania.