Artykuł

Pogrzeb Gamala w Dywitach. Fot. kibice Stomilu Olsztyna

Pogrzeb Gamala w Dywitach. Fot. kibice Stomilu Olsztyna

Sebastian "Gamal" Gamalczyk - NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI!

11.06.24 15:03   redakcja   0  

We wtorek (11 czerwca) pożegnaliśmy kibica Stomilu Olsztyn - Sebastiana "Gamala" Gamalczyka. Podziękowania dla zgód i układów za obecność na pogrzebie Gamala!

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznym odejściu naszego kolegi z trybun Sebastiana Gamalczyka GAMALA. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z najbliższą rodziną, bliskimi oraz przyjaciółmi Sebastiana. Niełatwo jest znaleźć słowa, które mogłyby ukoić ból po stracie tak wspaniałego człowieka.

Sebastian był nie tylko oddanym kibicem Stomilu, ale również osobą, która swoją pasją i zaangażowaniem zjednywała sobie serca wielu ludzi na kibicowskim szlaku. Jego obecność była inspiracją dla wielu, a jego odejście pozostawiło pustkę, którą trudno będzie wypełnić.

Składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia wszystkim, którzy mieli zaszczyt poznać Sebastiana. Niech wspomnienia o nim przyniosą otuchę i siłę w tych trudnych chwilach. Gamal pozostanie na zawsze w pamięci Stomilowców!

Z wyrazami szacunku i głębokiego współczucia,

Fanatycy Stomilu Olsztyn.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!