Artykuł

Olsztyn - CH Alfa, 18 grudnia 2012 r., godz. 18:00

Skiba i Łysiak z kibicami oglądali losowanie Euro 2012

02.12.11 22:03   em   2  

W piątek (2 grudnia) w sklepie Adrenalina Adidas (CH Alfa) odbyła się transmisja losowania Euro 2012 połączona z prezentacją piłki na mistrzostwa Europy. Na spotkaniu obecni byli piłkarze Stomilu Olsztyn: Piotr Łysiak oraz Piotr Skiba.

- Uważam, że Franciszek Smuda powinien się cieszyć z przebiegu losowania. Gramy dwa razy z naszymi sąsiadami. Oczywiście nie będzie łatwo, bo teraz w Europie nie ma łatwych przeciwników. Jednak trafiliśmy chyba najlepiej jak mogliśmy - mówił po losowaniu Piotr Skiba, bramkarz Stomilu Olsztyn.

- Teoretycznie jest to grupa marzeń, ale jak już powiedział wcześniej Piotrek (Skiba - red.) nie ma teraz łatwych rywali. Chciałbym zaznaczyć, że Grecja w Euro 2004 zdobyła mistrzostwo - mówił po losowaniu Piotr Łysiak, pomocnik Stomilu Olsztyn.

Przypomnijmy, że Polska w grupie A ma takich przeciwników jak: Czechy, Grecja oraz Rosja.

Początkowo w spotkaniu miał uczystniczyć Krzysztof Filipek, jednak musiał zrezygnować z powodów osobistych.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Olsztyn, CH Alfa, Piotr Łysiak, Piotr Skiba, Euro 2012


Komentarze

  1. 02.12.11 23:16 rafitd

    A Czereszewski skąd się tam wziął...

  2. 02.12.11 22:18 MakOz

    Błąd mały - powinno być "z przebiegU losowania". No i "Grecja NA Euro". Swoją drogą to Skiba jest obrońcą, a nie bramkarzem, ot taki akcent humorystyczny.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!