Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Socios Stomil oddało boisko

09.05.18 19:52   em   2  

Socios Stomil oddało boisko treningowe dla młodych piłkarzy Stomilu Olsztyn. W środę (9 maja) odbył się pierwszy trening w tym miejscu.

– Cieszymy się, że w końcu udało się nam oddać boisko do użytkowania – mówi prezes Socios Stomil Tomasz Giżyński. – Dla nas to sama radość, że młodzi piłkarze będą mogli trenować także przy al. Piłsudskiego 69a. Pragnę przypomnieć, że w tym miejscu było jedno wielkie klepisko, a teraz jest zielono i najmłodsi mogą trenować. Przed nami kolejne wyzwania, ale o szczegółach będziemy mówić dopiero w najbliższym czasie.

I dodaje: - Dziękujemy wszystkim kibicom za wpłaty na ten cel!

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Zobacz także:

  • Fotorelacja: Socios Stomil wyremontowało boisko dla młodych piłkarzy

Tagi: Stomil Olsztyn, Socios Stomil, Tomasz Giżyński


Komentarze

  1. 12.05.18 09:25 Piotruś Pan

    To zas.any obowiązek samorządu tj. miasta zbudować boisko, lecz Grzymowicz ma na to wyj..ane. Wyborcy też powinni mieć na niego wy..bane w aktualnych wyborach samorządowych. Bravo Socios za wkład pracy

  2. 11.05.18 23:25 Has

    brawo pięknie te boiska pod stadionem wyglądają. zalążek cywilizacji w Olsztynie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!