Artykuł

Herb Radunii Stężyca. Fot. Radunia Stężyca

Herb Radunii Stężyca. Fot. Radunia Stężyca

Sparing z Radunią Stężycą

08.12.21 12:33   em   2  

Stomil Olsztyn 8 lutego 2021 roku zagra spotkanie sparingowe z Radunią Stężyca (II liga). Mecz ma się odbyć we Władysławowie.

Stomil w tym czasie prawdopodobnie będzie przebywał na zgrupowaniu we Władysławowie-Cetniewie.

Radunia Stężyca to beniaminek II ligi, drużyna zajmuje 4 miejsce po rundzie jesiennej. W kadrze drużyny rywala jest trzech byłych piłkarzy Stomilu Olsztyn: Wojciech Łuczak, Paweł Wojowski oraz Michał Leszczyński.

Tagi: Stomil Olsztyn, sparing, Radunia Stężyca


Komentarze

  1. 08.12.21 20:22 Vajoo

    Już raz z nimi grali za Zajączkowskiego - niespodziewane 6:1 wtedy było 👀 Oby tylko nie było przysłowiowej powtórki z rozrywki, bo to już będzie wstyd i to oporowo :V

  2. 08.12.21 14:22 A Ś

    Jak zwykle ciężko podać cały plan przygotowań tylko dziobać po sztuce

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!