Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Spotkanie założycielskie stowarzyszenia "Socios Stomil"

07.01.16 15:15   em   2  

Grupa inicjatywna przygotowała już wszystkie niezbędne dokumenty do założenia stowarzyszenia "Socios Stomil". Prosimy wszystkich zainteresowanych kibiców Stomilu Olsztyn o przybycie na spotkanie.

Spotkanie założycielskie stowarzyszenia "Socios Stomil" zaplanowane jest na piątek (8 stycznia). Wszystkich chętnych do współpracy serdecznie zapraszamy.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie olsztyńskiego klubu (al. Piłsudskiego 69a). Zapraszamy do sali "VIP", która znajduje się za biurem klubu. Początek o godz. 19:00.

Tagi: Stomil Olsztyn, Socios Stomil


Komentarze

  1. 09.01.16 10:15 Emilozo

    Dzięki za radę!

  2. 08.01.16 17:34 gergo

    tylko chłopaki nie pijcie, bo ta sala jest przeklęta! aferzystom Mafii i Gruzinowi to by się nie spodobało...żenada

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!