Relacja z meczu Stal Stalowa Wola - Stomil Olsztyn

Bramki Michał Karlikowski 59'
Bramki Stal Stalowa Wola:
Stomil Olsztyn:

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 19:23:23

96' Koniec. MAMY TO !!!
91' Co najmniej 5 minut dłużej potrwa to spotkanie!
87' Zmiany w Stomilu: Filip Laskowski wszedł za Filipa Wójcika, a Yūdai Shinonaga za Karola Żwira. 1
77' Marcin Stromecki wszedł za Huberta Krawczuna. 1
69' Zakotłowało się polu karnym Stali. Hubert Krawczun za mocno wypuścił sobie piłkę, ale bramkarz wybił ją prosto pod nogi Karola Żwira, ten uderzył, ale bramkarz gospodarzy popisał się ładną interwencją. 1
65' Groźna nasza akcja, uderzenie Łukasza Szramowskiego wybronił bramkarz Stali.
61' Tomasz Bała wszedł za Piotra Kurbiela.
59' Na prowadzenie Stomil wyprowadził ładnym uderzeniem Michał Karlikowski!
59' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
56' Dość żywe 10 minut Stomilu w drugiej połowy, Stal miała groźne sytuacje.
46' Michał Karlikowski wszedł za Radosława Tuleja. 1
46' Początek meczu. 86
45+2' Koniec pierwszej połowy. Mamy bezbramkowy remis.
45+1' UFFF! Mogło być 1:0 dla Stali, świetna kontra gospodarzy. Łukasz Jakubowski ładnie skrócił kąt, a potem piłkę z pola karnego wybił Lukáš Kubáň. 86
35' Świetne przyjęcie Karola Żwira w polu karny, uderzenie z woleja i dobra parada bramkarza gospodarzy. 1
29' Najgroźniejsza sytuacja gospodarzy. Wrzutka z rzutu wolnego, Lukáš Kubáň wybijał, ale za słabo, zawodnik Stali oddał strzał, ale niecelny. 86
27' Dobra ofensywna akcja Stomilu, wrzutka w pole karne, ale nikt nie oddał strzału w kierunki bramki. 1
17' Radosław Tuleja w idealnej sytuacji do zdobycia gola, ale strzelił prosto w bramkarza!!! Był jednak spalony. 1
15' Janusz Bucholc trener Stomilu ukarany czerwoną kartką... bo niby faulował Jakuba Kowalskiego. KURIOZUM!!!! 1
14' Filip Wójcik strzela, ale wysoko nad poprzeczką. 1
12' Mieliśmy rzut rożny, ale słabe rozegranie. 1
10' Stal naciska, Filip Wójcik ratuje Stomil od utraty gola. 86
2' Strzał z dystansu, dobrze broni Łukasz Jakubowski. 86