Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

StomiI II przegrał z Pisą Barczewo

26.08.20 19:30   em   1  

W 6. kolejce IV ligi Stomil II Olsztyn przegrał 1:2 w Barczewie z miejscową Pisą. Honorowe trafienie dla olsztyńskiego klubu strzelił Bartosz Florek.

- Fajnie zaczęliśmy mecz, bo już w 1. akcji mogliśmy strzelić bramkę - relacjonuje mecz Paweł Głowacki, trener Stomilu II Olsztyn. - W pierwszej połowie to Pisa miała inicjatywę i dyktowała warunki gry. Udokumentowali to bramką. Nasza obrona przysnęła, po długiej piłce, zagraniu za siebie głową, zawodnik Pisy wyszedł sam na sam i przelobował bramkarza.

I dodaje: - Cała druga połowa była pod naszą inicjatywą. Bartosz Florek bardzo ładną bramkę strzelił po indywidualnej akcji. Zmierzaliśmy do tego żeby strzelić kolejnego gola, ale w końcówce straciliśmy bramkę w dość kuriozalny sposób. Po rykoszecie piłka przelobowała naszego bramkarza. Był to wyrównany mecz, szkoda kolejnych straconych punktów.

Pod koniec meczu czerwoną kartkę za uderzenie rywala bez piłki otrzymał Hubert Szramka.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Pisa Barczewo, IV ligaKomentarze

  1. 26.08.20 20:04 Marek K

    Brawo Floro! Panie Majewski warto przyjrzeć się temu chłopakowi!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!


Powiązane artykuły