Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. tvcom.pl

Stomil II przegrał 0:3 w Mrągowie

10.10.20 14:48   kot, em   6

Piłkarze Stomilu II Olsztyn doznali 10. porażki w rozgrywkach IV ligi. Tym razem podopieczni Pawła Głowackiego przegrali na wyjeździe 0:3 z Mrągowią Mrągowo.

W pierwszej połowie kilka razy próbowała Mrągowia. W 16. minucie Mahamadou Bah trafił w słupek, a w 27. Piotr Wypniewski strzelał w środek bramki.

Ciekawsza była druga połowa. Mrągowia Mrągowo zaczęła mocniej atakować i częściej stwarzała okazje do zdobycia bramki. W 51. minucie dobrą sytuację zmarnował Bah, a chwilę później Stomil II uratował Jacek Troshupa. W 59. minucie szczęścia próbował Mateusz Barszczewski, jednak nie zdołał pokonać bramkarza Stomilu. Chwilę później było 1:0 dla gospodarzy. W polu bramkowym fatalny błąd popełnił Jacek Troshupa, któremu piłka wyleciała z rąk, a stojący tuż przed bramką Mahamadou Bah otworzył wynik spotkania. 10 minut później Mrągowia wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Indywidualną akcją popisał się Mateusz Barszczewski, a do siatki trafił Dariusz Gołębiowski. 3 minuty później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Szymon Dowgiałło skierował piłkę do własnej siatki.

• Mrągowia Mrągowo - Stomil II Olsztyn 3:0

1:0 - Mahamadou Bah (62), 2:0 - Dariusz Gołębiowski (71), 3:0 - Szymon Dowgiałło (74 s)

Stomil II Olsztyn: 93. Jacek Troshupa - 7. Sebastian Puszkar (78, 22. Marcel Supranowicz), 4. Szymon Dowgiałło, 6. Jan Dziemidowicz, 66. Łukasz Sadowski, 9. Kacper Walendykiewicz, 10. Konrad Krogól, 19. Kacper Grzeszczyk (81, 16. Marcin Zdunek), 21. Hubert Świder, 8. Filip Szymański, 71. Łukasz Borkowski.