Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Stomil Olsztyn (jm)

godz. 16:00

Stomil Olsztyn 2:0 Stomil Olsztyn (jm)
0:0
65' Andrzej Jaroń
77' Krzysztof Filipek
Bramki
Bramki Stomil Olsztyn: (I połowa) Michał Leszczyński - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Rafał Remisz, Radosław Stefanowicz - Dominik Kun, Bartosz Szaraniec, Robert Tunkiewicz, Łukasz Jegliński, Ángel Segarra - Paweł Łukasik. (II połowa) Piotr Skiba - Oskar Osika, Paweł Tomkiewicz, Igor Biedrzycki, Łukasz Buder - Piotr Łysiak, Mateusz Mikulak, Daniel Michałowski, Andrzej Jaroń, Tomasz Strzelec - Krzysztof Filipek.
Stomil Olsztyn (jm): Krystian Burzyński - Bartosz Bartkowski, Adrian Żukiewicz, Damian Skrodzki, Wojciech Dziemidowicz - Dawid Szymonowicz (60 Michał Wiśniewski), Arkadiusz Mroczkowski, Piotr Wypniewski (55 Mateusz Musiński), Karol Żwir, Patryk Kun (70 Sebastian Zych) - Patryk Nowak (41 Mateusz Sienikowski).
Szczegóły Grano 2x40 minut.

Piłkarze Stomilu Olsztyn rozegrają w środę sparingowe spotkanie z juniorami młodszymi naszego zespołu.

Spotkanie odbędzie sie na stadionie przy Al. Piłsudskiego 69A. Mecz potrwa 2 x 40 minut. Początek spotkanie o godzinie 16:00.