Relacja z meczu Stomil Olsztyn (jm) - Cracovia (jm)

1/2 finału MP Olsztyn
Stomil Olsztyn (jm) 0:1 Cracovia (jm)
0:1
Bramki Karol Waśniowski 18'
Bramki Stomil Olsztyn (jm): Bartosz Dzikowski - Dariusz Gawryś, Adrian Żukiewicz, Bartosz Maternik, Wojciech Dziemidowicz - Mateusz Sienikowski (46 Wiktor Abramczyk), Arkadiusz Mroczkowski (72 Michał Wiśniewski), Dawid Szymonowicz (56 Michał Suchan), Karol Żwir, Piotr Wypniewski (72 Mateusz Musiński) - Patryk Rynkiewicz (52 Paweł Kułakowski).
Cracovia (jm): Jakub Gędłek - Dawid Ziobro, Mateusz Czernecki, Rafał Wasyl, Michał Świt, Dawid Szymula (56 Tomasz Wzorek), Karol Waśniowski, Daniel Duszyk, Przemysław Mitana (70 Norbert Dubina), Artur Szymula (77 Patryk Moskal), Łukasz Talik (62 Mariusz Panek).
Szczegóły sędziował: Paweł Dreschel (Gdańsk).

Juniorzy młodsi OKS-u 1945 Olsztyn przegrali w pierwszym meczu półfinałowym mistrzostw Polski juniorów młodszych z Cracovią 0:1 (0:1).

Od samego początku spotkania przewagę na boisku osiągnęli goście. Udokumentowali ją w 18. minucie, kiedy to Karol Waśniowski przeprowadził indywidualną akcję, ograł dwóch naszych zawodników i strzelił bramkę. Po stracie gola "biało-niebiescy" próbowali doprowadzić do wyrównania, ale to im się nie udało. Kilkakrotnie dobrze w bramce Cracovii spisał się Jakub Gędłek.

W drugiej połowie młodzi piłkarze OKS-u próbowali odrobić straty, ale bez efektu. Ostatecznie wynik do końca spotkania nie uległ zmianie i "biało-niebiescy" przegrali z Cracovią 0:1.

Spotkanie rewanżowe odbędzie się w poniedziałek o godzinie 16:00 w Krakowie.