Artykuł

Logo PZPN, fot. pzpn.pl

Logo PZPN, fot. pzpn.pl

Stomil Olsztyn z nagrodą Fair Play

04.06.12 16:22   mmks   5  

Stomil Olsztyn drugi raz z rzędu wygrał nagrodę Fair Play przyznawaną przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Olsztyński klub na gali w Centrum Olimpijskim w Warszawie reprezentował Andrzej Królikowski, który w klubie pełni funkcję kierownika ds. administracyjnych.

Oprócz Stomilu nagrody otrzymały także Termalica Bruk-Bet Nieciecza oraz Bytovia Bytów.

Klasyfikacja Fair Play prowadzona jest w oparciu o raporty delegatów PZPN, którzy oceniają m.in. zachowanie kibiców na trybunach oraz piłkarzy na boisku. Istotną rolę odgrywają również punkty karne, które kluby otrzymują za żółte i czerwone kartki.

Tagi: Stomil Olsztyn, Fair Play, PZPN, II liga


Komentarze

 1. 06.06.12 21:28 Has

  nie wypowiadałem się o ogólnym poziomie ultrasów, tylko o ich zachowaniu na stadionie... jakoś nie nakłada pzpn na nas kar za zachowanie kibiców. ile takich było w tym sezonie(pamiętam tylko mecz z widzewem) ? był zespół pod względem kartek lepszy od nas, a mimo to dostaliśmy wyróżnienie! gdyby kary leciały jedna za drugą, to wątpię żeby się tak stało. w mojej opinii niedocenianie takich rzeczy to duży błąd. dla klubu każda taka "drobnostka" może się korzystnie odbić na renomie i frekwencji. zwłaszcza w erze straszenia kibolami przez media.

 2. 05.06.12 22:40 knicks

  Robert wiem na czym to polega ;-) a co do Hasa, no cóż Bytów i Nieciecza raczej miastami nie są, a poziom ultrasowski mierzy się inaczej niż po przez przyznawane nagrody "fair play" zwłaszcza od pZPNU

 3. 05.06.12 21:27 R Ö B ? R Ť

  Zachowanie piłkarzy na boisku jest wyżej punktowane niż te na trybunach.Nasza drużyna dostała tą nagrodę drugi rok z rzędu ,więc nie ma co się dziwić.Spójrzcie ile mamy żółtych i czerwonych kartek ,a ile inne drużyny ;)

 4. 04.06.12 21:31 Has

  może po prostu nasi ultrasi prezentują wyższy poziom kultury od innych ekip. jesteśmy z miasta, po co mamy wiochę na stadionie robić!

 5. 04.06.12 18:56 knicks

  No to ładnie o nas kibicach świadczy, jesteśmy zestawieni z Bytovią i Termalicą !

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!