Artykuł

W Łukcie dwa razy w zeszłym sezonie grał zespół rezerw Stomilu, fot. Emil Marecki

W Łukcie dwa razy w zeszłym sezonie grał zespół rezerw Stomilu, fot. Emil Marecki

Stomil będzie trenował w Łukcie

18.07.12 13:19   em   6  

Piłkarze Stomilu Olsztyn rezygnują z treningów na sztucznej nawierzchni. Zbigniew Kaczmarek będzie przeprowadzał teraz zajęcia w Łukcie.

Do tej pory zajęcia odbywały się na olsztyńskich Dajtkach. Teraz przez okres dwóch miesięcy, albo i dłużej minimum dwa razy w tygodniu zajęcia odbywać się będą w Łukcie.

Tagi: Stomil Olsztyn, Łukta, I liga, treningi, Dajtki


Komentarze

 1. 18.07.12 17:03 AlleOl

  A co do Łukty to nie przesadzajmy. To jes blisko. Smiem twierdzić, że podróż do Łukty trwa tyle co przedostanie się w godzinach szczytu z Jarot do Dywit.

 2. 18.07.12 16:50 AlleOl

  Napiszę coś niepopularnego, ale trzeba pisac prawdę, więc piszę. Elbląg bije nas na głowę jeśli chodzi o potencjalne miejsca treningowe. Tam własne stadiony mają Olimpia , Olimpia 2004 i Concordia, dodatkowo mają boisko które ze sztuczną nawierzchnią. (takie nasze dajtki) Czyli gdyby się dogadali tam to maja do dyspozycji w samym mieście conajmniej cztery obiekty treningowe z trybunami. A u nas wstyd!

 3. 18.07.12 16:21 FC Szczytno

  z Warmia niemozna sie dogadc? wlasnie dlatego powinno byc odrazu budowane boisko treningow przy stadionie

 4. 18.07.12 15:43 chocco

  No właśnie na Kortowie na stadionie a nawet na Warmii, co w Łukcie jest lepsza murawa niż na Sybiraków. Te samy jazdy do Łukty będą dla piłkarzy męczące.

 5. 18.07.12 15:32 tommy1976

  dogadajcie się z Kortowem tam jest praktycznie gotował płyta

 6. 18.07.12 14:24 weahty

  trenować w łukcie, na wiosne też grać w ostródzie w olsztynie nie ma warunków? lol

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!