Artykuł

Stomil Olsztyn, fot. Łukasz Kozłowski

Stomil Olsztyn, fot. Łukasz Kozłowski

Stomil towarzysko zagra w Smykówku

14.05.19 19:32   em   5  

W środę w Smykówku (gmina Ostróda) będzie można zobaczyć w akcji piłkarzy Stomilu Olsztyn. Pierwszoligowiec rozegra sparingowe spotkanie z miejscową Iskrą w ramach 50-lecia tego klubu. Początek meczu o godz. 17.

Na pomysł spotkania z I-ligowym Stomilem Olsztyn wpadli sami piłkarze Iskry. - Wracaliśmy jesienią z jednego ze spotkań ligowych i zastanawialiśmy się jak uczcić 50-lecie naszego klubu - opowiada trener.

- Zdecydowaliśmy, że postaramy się zaprosić do nas Stomil. Wiadomo w jakiej sytuacji był klub zimą, więc na początku otrzymaliśmy zapewnienie, że jak klub tylko przystąpi do rozgrywek to na pewno przyjadą do nas. Gdy już było wiadomo, że Stomil zagra na wiosnę w rozgrywkach, to pozostało nam trzymać kciuki za klub, żeby do 15 maja zdołał utrzymać się w rozgrywkach.

Dlaczego? - Dzięki temu, że Stomil w ostatnim meczu z Garbarnią Kraków zapewnił sobie utrzymanie, to przyjadą do nas w najsilniejszym składzie - dodaje Liberacki.- Bardzo nas to cieszy, już nie możemy się doczekać tego spotkania. Dla nas to olbrzymie wyróżnienie i wielka sprawa, że będziemy mogli razem ze Stomilem świętować i bawić się z okazji 50-lecia naszego klubu. Serdecznie zapraszamy fanów na to spotkanie, bo na każdego oprócz piłkarskich emocji czeka także m.in. kiełbaska z grilla czy piwko.

Przyjazd Stomilu w najsilniejszym zestawieniu potwierdza trener Piotr Zajaczkowski. - Jedziemy wszyscy - mówi. - To jest 50-lecie klubu, który nas zaprosił, to nie wypada przyjechać w okrojonym składzie. Kto ile zagra dokładnie minut, to jeszcze się okaże, bo przed nami jeszcze mecz ze Stalą Mielec. W ostatnim meczu ligowym chcemy godnie pożegnać się z olsztyńską publicznością.

Tagi: Stomil Olsztyn, Iskra Smykówko


Komentarze

 1. 15.05.19 13:13 czerkasow

  Właścicielem na dzień dzisiejszy klubu jest miasto.

 2. 15.05.19 11:09 Wojak

  No właśnie na jakim etapie jest proces przejęcia klubu od miasta?

 3. 15.05.19 11:02 stomil olsztyn forever

  A co ma być? Priorytetem jest dopięcie spraw związanych z przejęciem klubu. Bez tego innych kwestii nie da się załatwić

 4. 15.05.19 10:57 KIBICKA z zatorza

  Fajny gest Stomilu. Ciekawa jestem jak wygląda umowa z nowym sponsorem co z umowami z zawodnikami. Nic nie ma .Cisza

 5. 14.05.19 20:42 paragon

  brawo, wszyscy wielcy grają z malutkimi :) dobra postawa OKSu

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!