Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Stomil wygrał współzawodnictwo w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży

25.11.14 11:16   -   1  

W poniedziałek władze WMZPN zatwierdziły wyniki punktacji współzawodnictwa klubów w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży w sezonie 2013/2014.

Stomil za zwycięstwo otrzymał 3250 złotych.

Tagi: Stomil Olsztyn - juniorzy, WMZPN


Komentarze

  1. 27.11.14 09:06 1945

    W UEFA ocena szkolenia polega na przeliczeniu ilu w ostatnich dwoch latach szkolka wprowadzila zawodnikow do pierwszego zespolu, do zespolow z ekstraklasy w danym kraju i do zespolow zawodowych w pozostalych ligach. Najlepsi wprowadzaja po dwoch zawodnikow w kazdej kategorii. Czy istnieja statystyki, ilu wychowankow Stomilu weszlo w ostatnich dwoch latach do pierwszego skladu, do skladow zespolow Ekstraklasy i innych zespolow zawodowych? Taki ranking WMZPN jest szkodliwy dla szkolenia. Na zachodzie nie stosuje sie takich nagrod, gdyz powoduja one wypaczenie szkolenia poprzez wymuszanie na trenerach walki o wynik,zamiast stawianiu na rozwoj zawodnikow.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!