Artykuł

Obóz przygotowawczy odbędzie się w Gutowie Małym, fot. pilka.ptak.com.pl

Obóz przygotowawczy odbędzie się w Gutowie Małym, fot. pilka.ptak.com.pl

Stomil wyjedzie na obóz do Gutowa Małego

05.11.11 13:21   em   3  

Do rundy wiosennej sezonu 2011/2012 podopieczni Zbigniewa Kaczmarka będą się przygotowywali m.in. w Gutowie Małym.

Obóz przygotowawczy odbędzie się w dniach 25 stycznia - 4 lutego. Stomil Olsztyn zagra w tym czasie trzy spotkania sparingowe. Przeciwnicy są w trakcie dogrywania. Pewne jest, że w nowym roku Stomil Olsztyn zagra spotkania sparingowe z Olimpią Grudziądz (18 lutego - miejsce nieznane) oraz z Bałtykiem Gdynia (10 marca w Ostródzie).

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Gutów Mały, Olimpia Grudziądz, Bałtyk Gdynia, obóz przygotowawczy, sparing


Komentarze

  1. 07.11.11 11:17 Miechu

    No i brawo. Wazne ze klubie nie czeka sie z decyzjami i planowaniem do ostatniej chwili pomimo nadchodzacego walnego i jest dogrywanie przerwy zimowej. Pachnie wiekszym profesjonalizmem. Jest miejsce obozu, powoli znajduja sie tez sparingpartnerzy. Oby miasto tez poszlo w ta sama strone.

  2. 05.11.11 16:49 kubaols

    Tradycyjnie sparing z Bałtykiem ;

  3. 05.11.11 16:26 Pivek

    marzy mi się jakiś sparing z Lechią na baltic arenie :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!