Artykuł

Grzegorz Lech. Fot. Emil Marecki

Grzegorz Lech. Fot. Emil Marecki

Stomil wyróżniony podczas Balu Sportu i Biznesu

23.02.20 06:40   em   3  

W sobotę (22 lutego) w hotelu Marina Club odbył się Bal Sportowca organizowany przez Gazetę Olsztyńską. Wśród wyróżnionych po wielu latach znaleźli się przedstawiciele Stomilu Olsztyn.

W 59. plebiscycie na dziesięciu najpopularniejszych sportowców województwa warmińsko-mazurskiego Grzegorz Lech uplasował się na 7. pozycji. W tej kategorii głosowali czytelnicy wypełniając kupony oraz wysyłając sms-y. Wygrał Konrad Bukowiecki.

W kategorii Trener Roku wygrał Piotr Zajączkowski. Nagrodę przyznają dziennikarze Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego.

Tagi: Stomil Olsztyn, Grzegorz Lech, Piotr Zajączkowski


Komentarze

  1. 23.02.20 17:42 Kleofas

    Dzięki to było to wtyczka.

  2. 23.02.20 17:26 MD

    Może używasz adblocka albo innej, podobnej wtyczki

  3. 23.02.20 10:34 Kleofas

    Nie wiem co jest grane na laptopie mam ucięte wszystkie artykuły. A w smartfonie czytam normalnie całe artykuły.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!