Artykuł

Stomil z licencją na grę w I lidze

Stomil z licencją na grę w I lidze

19.06.20 16:57   em   3  

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN podczas czwartkowego posiedzenia rozpatrzyła wnioski licencyjne klubów występujących w I lidze.

Wniosek Stomilu został rozpatrzony pozytywnie.

W związku z przedłużającym się stanem epidemii, wynikającym z rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-C0V2, którego skutków ekonomicznych nie da się dokładnie przewidzieć, wszystkie kluby biorące udział w procesie licencyjnym na sezon 2020/2021 zostały objęte nadzorem finansowym. Zdaniem Komisji koniecznym jest w najbliższych miesiącach szczegółowa kontrola i analiza sytuacji finansowej klubów.

Tagi: Stomil Olsztyn, PZPN


Komentarze

  1. 20.06.20 12:18 czerkasow

    Odkrytej.

  2. 20.06.20 07:57 czerkasow

    Nie ma i nie będzie, dopóki miato niewyremontuje trybuny krytej.

  3. 20.06.20 05:41 wiktor 69

    A co z licencja na ekstraklase?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!