Stomilowcy przegrali w Bezledach

Bezledy - 28 maja 2010 r., godz. 14:00

29.05.10 17:54   em   3

Podopieczni Dariusza Maleszewskiego przegrali w Bezledach z miejscową Granicą 2:3 (1:3). Bramki dla Stomilowców strzelali: Krzysztof Pilski oraz Radosław Białek.

Spotkanie dla OKS II rozpoczęło się fatalnie. Już po siedmiu minutach gospodarze prowadzili 2:0. W 30 minucie Granica podwyższyła na 3:0. Kontaktową bramkę strzelił Krzysztof Pilski, żeby chwilę później wylecieć z boiska za czerwoną kartkę. Za co? Do końca nie wiadomo, ale zawodnik, który faulował Pilskiego, także otrzymał czerwoną kartkę. W drugiej połowie, gdy obydwa zespoły grały po dziesięciu zawodników drugą bramkę dla Stomilowców strzelił Radosław Białek. Niestety było to ostatnie trafienie w meczu i OKS II Stomilowcy przegrali 2:3 z Granicą Bezledy.