Artykuł

Sylwester Wyłupski - trener bramkarzy Stomilu Olsztyn, fot. Emil Marecki

Sylwester Wyłupski - trener bramkarzy Stomilu Olsztyn, fot. Emil Marecki

Sylwester Wyłupski: Jesteśmy zadowoleni z rywalizacji bramkarzy

09.02.12 15:50   em   1  

Kto będzie podstawowym bramkarzem Stomilu w rundzie wiosennej? Według Sylwestra Wyłupskiego, trenera bramkarzy, sprawa może rozstrzygnąć się po najbliższych trzech, czterech sparingach.

W sparingu z Zawiszą dwóch bramkarzy zachowało czyste konto. Ciekawa rywalizacja zapowiada się między Piotrem Skibą a Erwinem Sakiem.
- Taką rywalizację chcieliśmy mieć w zespole i jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni. W tym momencie każdy z nich ma taką samą szansę na grę w podstawowej jedenastce. Po trzech, czterech najbliższych sparingach jeden z nich otrzyma sygnał, że będzie numerem jeden w zespole.

Jak się pracuje z Krystianem Burzyńskim?
- Krystianowi w tym momencie brakuje jeszcze trochę centymetrów. Jest młodym bramkarzem i oczywiście dużo jeszcze pracy przed nim. Moim zdaniem jest to bardzo obiecujący zawodnik.

Wiadomo już czy Jagiellonia Białystok skusi się na transfer Michała Leszczyńskiego?
- Z tego co wiem to Jagiellonia jest bardzo zadowolona z postawy młodego zawodnika i chce mieć go w kadrze. Na jakich zasadach tam trafi? To pytanie proszę skierować do Andrzej Biedrzyckiego, dyrektora sportowego Stomilu Olsztyn.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Sylwester Wyłupski, Piotr Skiba, Erwin Sak, Krystian Burzyński, wywiad, rozmowa


Komentarze

  1. 10.02.12 11:40 STO1945MIL

    sak ma zdecydowanie lepszy początek także skiba musi sie wziąć do roboty...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!