Artykuł

Szymon Dowgiałło (z lewej) w meczu towarzyskim z Polissią Żytomierz / fot. Łukasz Kozłowski

Szymon Dowgiałło (z lewej) w meczu towarzyskim z Polissią Żytomierz / fot. Łukasz Kozłowski

Szymon Dowgiałło zgłoszony do ligi

14.07.22 19:42   kot   1  

Stomil Olsztyn zgłosił do rozgrywek ligowych Szymona Dowgiałłę, który w zeszłym sezonie był wypożyczony do Sokoła Ostróda.

20-letni obrońca Szymon Dowgiałło w poprzednim sezonie II ligi rozegrał w barwach Sokoła 21 meczów. Z ostródzkim zespołem spadł do III ligi. Dwa sezony wcześniej zanotował 30 meczów i zdobył 2 bramki w IV lidze w Stomilu II, z którym zajął ostatnie miejsce w tabeli i spadł do klasy okręgowej. Jest wychowankiem Mamr Giżycko, grał także w zespołach juniorskich Nakiego Olsztyn.

Tagi: Stomil Olsztyn, Szymon Dowgiałło, Sokół Ostróda


Komentarze

  1. 15.07.22 11:03 chodi

    Zobaczymy czego się nauczył w II lidze , powodzenia !!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!