Artykuł

Młyn na stadionie Sokoła w Ostródzie, fot. Emil Marecki

Młyn na stadionie Sokoła w Ostródzie, fot. Emil Marecki

Tęsknota za SBN

22.11.11 15:43   em   4  

Sobotnie spotkanie Stomilu w Ostródzie wywołało u mnie wielką tęsknotę za sektorem biało-niebieskich. U Was też?

Doping na dwie trybuny daje nam inne możliwości na stadionie. O otwarciu sektora biało-niebieskiego możemy w Olsztynie tylko pomarzyć. Spotkanie w Ostródzie pokazało, że mieszkańcy Olsztyna zasługują na stadion z prawdziwego zdarzenia.

Doping przez cały mecz, w dużej części na dwie trybuny, piłkarze wygrywają w blasku jupiterów i są na dobrej drodze do awansu do I ligi. To jedne z wielu argumentów na TAK dla nowego stadionu.

A jakie są szanse na budowę nowego stadionu w Olsztynie? Prezydent Olsztyna - Piotr Grzymowicz w Gazecie Olsztyńskiej obiecuje, że wybór inwestora nastąpi już w najbliższym czasie. Uwierzę oczywiście jak pójdę na oficjalną konferencję prasową w tej sprawie.

Mecz w Ostródzie pokazał także, że jak dojdzie już do budowy nowego stadionu w Olsztynie to będziemy mieli gdzie grać i czuć się w dużej mierze jak u siebie. Podtrzymuję oczywiście nadal swoje zdanie, że kolejny mecz ligowy w Ostródzie powinniśmy zagrać dopiero wtedy jak już w Olsztynie nie będzie można już grać.

Redakcja także powoli przygotowuje się na budowę stadionu. Tworzymy z tej okazji nowy serwis, który ma ruszyć w grudniu. Tym razem obiecujemy, że serwis nie umrze śmiercią naturalną jak poprzedni nasz projekt.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Ostróda, SBN, Piotr Grzymowicz, budowa stadionu


Komentarze

 1. 22.11.11 20:03 czarnyczarny

  do 15.12 firmy mają czas na złożenie ostatecznych ofert do przetargu, ostatnio miały ostateczny termin do składania poprawek itp... poza tym to nie Grzymowicz, czy miasto wyłoży kasę tylko inwestor prywatny !!!

 2. 22.11.11 18:57 ww

  tak, inwestora poznamy pewnie przed wyborami samorządowymi, gdyby mieli budowac stadion inwestor był by dawno już wszystkim znany.

 3. 22.11.11 18:48 Rozwad

  GRZYMOWICZ ! CO?! STOMIL! -.-

 4. 22.11.11 17:33 JZK

  "...Piotr Grzymowicz w Gazecie Olsztyńskiej obiecuje, że wybór inwestora nastąpi już w najbliższym czasie." śmiać się chce z tego co on gada..niech wyznaczy jakąś datę!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!