Artykuł

#TestMecz: Wysoka wygrana z reprezentacją IV ligi

19.06.19 19:36   kyn   3  

W drugim meczu testowym, w którym trener Piotr Zajączkowski testował wyselekcjonowaną grupę piłkarzy, pozostająca w kręgu zainteresowań, Stomil Olsztyn pokonał wysoko przedstawicieli warmińsko-mazurskiej IV ligi 5:1.

Po dwóch spotkaniach kontrolnych, sztab szkoleniowy ma wybrać grupę zawodników, którzy zostaną zaproszeni do trenowania ze Stomilem podczas okresu przygotowawczego.

- Nie chcemy nikogo skrzywdzić, a wybrać najlepszych - mówił po meczu w Lidzbarku Warmińskim trener Zajączkowski. - Szukamy młodzieżowców, którzy mogliby grać w pierwszym składzie zespołu I-ligi, ale patrzymy także na zawodników pod kątem zespołu rezerw (IV liga - red.).

Na perwszych zajęciach Stomil spotyka się w poniedziałek (24. czerwca), by juz w czwartek, w Lidzbarku Warmińskim rozegrać swój pierwszy sparing z Baltiką Kaliningrad.

Zobacz także:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

  1. 20.06.19 19:15 FC Szczytno

    do tego Formella i Dźwigała albo Rymaniak

  2. 19.06.19 21:56 FC Szczytno

    Cetnarski to bardzo dobry zawodnik do srodka pola oby wypalil ten transfer!!!

  3. 19.06.19 21:38 zjs

    No dobrze, dobrze, ale kto grał?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!