Artykuł

Tomasz Sokołowski. Fot. Emil Marecki

Tomasz Sokołowski. Fot. Emil Marecki

Tomasz Sokołowski lewym pomocnikiem 75-lecia Stomilu

14.09.20 21:24   em   1  

Zakończyliśmy głosowanie na lewego pomocnika 75-lecia Stomilu Olsztyn. Najwięcej głosów od kibiców otrzymał Tomasz Sokołowski.

Tomasz Sokołowski otrzymał 83% głosów. Na drugim miejscu uplasował się Jacek Chańko (15,4 %), a na trzecim Patryk Kun (1,6%).

Tomasz Sokołowski to jeden z najlepszych piłkarzy Stomilu w historii. Dzięki jego rajdom, zagraniom w ofensywie i licznym bramkom Stomil osiągał swoje największe sukcesy w historii. 10 goli w sezonie, w którym olsztynianie wywalczyli awans do I ligi, to wynik, który mówi sam za siebie. Przez 4 lata zagrał 130 meczów ligowych dla Stomilu i strzelił aż 29 bramek.

Tagi: Stomil Olsztyn, 75-lecie Stomilu, Tomasz Sokołowski


Komentarze

  1. 14.09.20 21:32 Wiktor69

    Pomyśleć,że to Łyna kupiła za swiniaka Jak odchodził do Stomilu mówił, że zagra w reprezentacji?Wszyscy się uśmiechali!Słowa dotrzymał!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!