Artykuł

W JEDNOŚCI SIŁA!

W JEDNOŚCI SIŁA!

W jedności siła! Apel grup kibicowskich Stomilu Olsztyn!

21.10.20 14:27   em   4  

Grupy kibicowskie Stomilu Olsztyn wystosowały apel do wszystkich fanów "Dumy Warmii". Taka wiadomość trafiła na naszą skrzynkę redakcyjną z prośbą o publikację.

"Stomilowcy!

Jak dobrze zdajecie sobie sprawę, kilka ostatnich lat to dla naszego środowiska nieustanna walka o byt Stomilu. Ostatnie kilkanaście miesięcy wprowadziły w funkcjonowaniu klubu wiele zmian i przyniosły długo oczekiwaną stabilizację. Najważniejszym wydarzeniem ostatnich tygodni jest oczywiście uruchomienie sprzedaży akcji klubu. Dotychczas grupy kibicowskie nie zabierały głosu w tej sprawie, jednak, jako że akcja powoli dobiega końca, postanowiliśmy zwrócić się do naszej kibicowskiej braci.

W związku z tym zwracamy się do wszystkich Stomilowców, zarówno tych, którzy oglądają „Dumę Warmii” na stadionie przy Piłsudskiego 69a, jak i tych, którzy przemierzają Polskę zwiedzając sektory gości pierwszoligowych rywali – wspierajmy nasz klub, kupujmy akcje. Pandemia koronawirusa spowodowała, że prawdopodobnie najbliższe miesiące spędzimy oglądając mecze Stomilu jedynie przed ekranami telewizorów. Każdy z nas zaoszczędzi w ten sposób pieniądze, które i tak wydałby na Stomil. Wprowadzone w kraju obostrzenia powodują to, że klub pozbawiony jest przychodów z dnia meczowego, wpływów z biletów etc.

Dlatego zachęcamy Was – wspierajmy Dumę Warmii, zaangażujmy się w tę akcję, ponieważ teraz liczy się każda wpłata. Pokażmy po raz kolejny, że jedność jest naszą siłą.

Grupy kibicowskie Stomilu Olsztyn"

Akcje można kupić pod adresem najlepszeprzednami.pl.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, Stomil Olsztyn - akcje


Komentarze

 1. 24.10.20 21:48 tomaso

  Zamiast apelować, młyn powinien zrobić ściepę u siebie i ktoś powinien wpłacić te kilka tysięcy złotych Nie wiem, dwa, trzy, może tysiąc. A klub powinien Was wesprzeć, dać pamiątki, koszulki itp. na zachętę

 2. 23.10.20 08:12 tomaso

  Brawo Emilozo

 3. 22.10.20 22:08 czerkasow

  A jak nie osiągnie pułapu to te "grupy kibicowskie" będą winne😁. Niech rozsądek tamuje porywy serca.

 4. 21.10.20 22:05 Jerzy Makiel

  Nareszcie.Brawo kibice naszej Dumy

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!