Artykuł

Wzór karnetu w rundzie wiosennej, fot. stomilolsztyn.com

Wzór karnetu w rundzie wiosennej, fot. stomilolsztyn.com

W klubie można kupować karnety

05.03.12 19:21   em   1  

Klub od zeszłego tygodnia sprzedał już kilkadziesiąt karnetów na rundę wiosenną sezonu 2011/2012.

Przypominamy że, 60 złotych zapłacimy za karnet normalny, o dziesięć złotych taniej kosztuje karnet ulgowy (kobiety oraz młodzież do 15 roku życia). Przy zakupie karnetu konieczne jest okazanie dokumentu stwierdzającego tożsamość ze zdjęciem oraz podanie numeru PESEL. Karnet można kupić w biurze klubowym w godzinach 9-14.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, stadion Stomilu, karnety, bilety, II liga


Komentarze

  1. 06.03.12 10:37 kuba_koks

    Na karnet bede normalnie mogl wchodzic na sektor 1?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!