Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

W poniedziałek pożegnanie, w środę pogrzeb "Sebsa"

02.10.22 16:41   em   1  

Przedstawiamy informacje na temat pogrzebu Ś. P. “Sebsa”. W poniedziałek nastąpi ostatnie pożegnanie, a w środę odbędzie się pogrzeb. Sebastian Chomicz zostanie pochowany na cmentarzu w Dywitach.

W poniedziałek (3 października 2022 roku) o godzinie 16:00 odbędzie się uroczystość pożegnania Ś. P. Sebastiana “Sebsa” Chomicza w kaplicy przy ulicy Mariańskiej (w pobliżu Szpitala Miejskiego).

W środę (5 października 2022 roku) odbędzie się pogrzeb “Sebsa”. Masza święta odbędzie się w kościele Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej w Olsztynie przy ulicy Bajkowej 15. Początek uroczystości pogrzebowej o godzinie 11:00.

”Sebs” zostanie pochowany na cmentarzu w Dywitach.

Sebastian zginął w wypadku samochodowym w miniony wtorek (27 września 2022 roku). Sebastian od początku lat dziewięćdziesiątych był wiernym kibicem Dumy Warmii i wspierał Stomil na wyjazdach do końca swoich dni. Sebastian Chomicz osierocił troje dzieci.

NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI!

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice


Komentarze

  1. 05.10.22 06:47 metoda_ss46

    https://youtu.be/PVK_HQ1z1nw

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!