Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

W poniedziałek walne w stowarzyszeniu Stomil Olsztyn

28.06.15 20:58   em   1  

W poniedziałek (29 czerwca) odbędzie się walne stowarzyszenia OKS Stomil Olsztyn. Początek o godzinie 17:00 (I termin) lub o 17:15 (II termin).

Na walnym prezes Rafał Szwed przedstawi sprawozdanie z działalności zarządu i sprawozdanie finansowe za 2014 rok. Następnie członkowie stowarzyszenia podejmą decyzję o zatwierdzeniu sprawozdań. Nastąpi także uzupełnienie składu komisji rewizyjnej.

Tagi: Stomil Olsztyn, walne


Komentarze

  1. 28.06.15 22:01 Pawlik

    Sponsorów niech przedstawi też bo zaraz nam piłkarze pouciekają,Grzymkowi juz nie tylko ja w zadne slowo nie wierze ,wczoraj na prologu został wygwizdany i słusznie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!