Artykuł

Wojewódzki Puchar Polski. Fot. wmzpn.pl

Wojewódzki Puchar Polski. Fot. wmzpn.pl

WPP: Stomil II zmierzy się z GKS-em Stawiguda

23.07.21 17:12   kot   0  

W sobotę o godz. 17:00 na stadionie Warmii Olsztyn rezerwy Stomilu zmierzą się w rundzie wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski z GKS-em Stawiguda.

W Stomilu mają zagrać zawodnicy z rocznika 2004, którzy niedawno bardzo dobrze prezentowali się w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Niestety skład olsztynian będzie wyraźnie przetrzebiony.

Z kadry CLJ zabraknie: Dawida Grablewskiego (wrócił do DKS-u Dobre Miasto), Jakuba Litera (testy w Pisie Barczewo) i Konrada Gawrysia (trenuje w DKS-ie Dobre Miasto). Na międzynarodowym obozie pod patronatem Bayernu Monachium trenuje Mateusz Sobotka, a z Granicą Kętrzyn Seweryn Strzelec.

Poza tym pod znakiem zapytania stoją występy Bartosza Florka, który może być kolejnym zawodnikiem opuszczającym Stomil w przerwie letniej, oraz Jakuba Banula, który narzeka na problemy zdrowotne. Możliwe, że kadrę zespołu uzupełni Filip Szabaciuk. Zespół poprowadzi trener Adam Zejer.

GKS Stawiguda w zakończonym sezonie zajął ostatnie miejsce w klasie okręgowej z dorobkiem 8 punktów w 30 meczach i obecnie jest zespołem A klasy.

Tagi: Stomil II Olsztyn, GKS Stawiguda, Wojewódzki Puchar Polski


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.