Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

WPP: Stomil II zwyciężył Zagładę Lisów

09.09.20 17:57   kot   1  

W II rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski rezerwy Stomilu Olsztyn pokonały Zagładę Lisów 1:0. Jedyną bramkę dla drużyny Pawła Głowackiego zdobył w doliczonym czasie gry drugiej połowy Hubert Szramka.

- W meczu mieliśmy zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki - powiedział po meczu Paweł Głowacki, trener Stomilu II Olsztyn. - Zły stan boiska utrudniał nam grę kombinacyjną. Nasze akcje kończyły się na 30-20. metrze przed bramką przeciwnika.

I dodaje: - Cieszy mnie to, że do końca wierzyliśmy w awans do kolejnej rundy. W ostatniej akcji meczu po wyrzucie z autu Macieja Kotarby Hubert Szramka dostawił głowę i strzeliliśmy bramkę na 1:0. Po tym golu sędzia zakończył mecz. Wracamy do domu w dobrych humorach, ale powinniśmy wcześniej rozstrzygnąć losy tego spotkania.

Zagłada Lisów po 5. kolejkach zajmuje 11. miejsce w Klasie A Grupie 2.

Stomil II Olsztyn: Jakub Kanclerz - Maciej Kotarba, Łukasz Sadowski, Jan Dziemidowicz (60 Szymon Dowgiałło) - Sebastian Puszkar, Maciej Serbintowicz, Hubert Szramka, Kacper Grzeszczyk (60 Konrad Krogól), Olaf Walendykiewicz (81 Jakub Kisiel), Hubert Świder - Łukasz Borkowski.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Zagłada Lisów, Wojewódzki Puchar PolskiKomentarze

  1. 09.09.20 18:11 pavlo88

    Gratulacje

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!