Relacja z meczu Warmia Olsztyn - Stomil Olsztyn

Zwycięstwo z Warmią

Stadion Warmia Olsztyn
Sybiraków 36, 10-236 Olsztyn
Warmia Olsztyn 1:3 Stomil Olsztyn
1:0
Bramki Bartłomiej Niedziela
Karol Landowski
Maciej Serbintowicz
kartki
Bramki Warmia Olsztyn:
Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński - Wojciech Dziemidowicz, Aleksander Kowalski, Jakub Mosakowski, Jakub Jurczak - Dawid Rudnik, Wojciech Hajda, Paweł Głowacki, Mateusz Cetnarski, zawodnik testowany - Szymon Rak. Grali także: zawodnik testowany, Bartłomiej Niedziela, Karol Landowski, Maciej Serbintowicz, Hubert Szramka, Mateusz Jońca, Patryk Baran, Koki Hinokio, zawodnik testowany.
Szczegóły

Relacja

We wtorkowym meczu sparingowym Stomil Olsztyn pokonał Warmię Olsztyn 3:1 (0:1). Bramki dla Stomilu zdobyli: Bartłomiej Niedziela, Karol Landowski i Maciej Serbintowicz.

Jest to czas zgrywania się drużyny rezerw - mówi Piotr Zajączkowski. - Częśc z tych zawodników walczy o miano młodzieżowca w I lidze oraz dostanie się do szerokiego składu pierwszego zespołu. Stąd duże zaangażowanie i w drugiej połowie nasza przewaga. Oprócz trzech strzelonych bramek, były jeszcze dwa słupki i kilka zmarnowanych okazji. W pierwszej połowie Warmia miała więcej sił i zdrowia dlatego była bardziej agresywna w grze. W drugiej połowie weszli inni zawodnicy i zrobili swoją robotę.

em

Typowanie

Nikt poprawnie nie wytypował wyniku tego spotkania.