Artykuł

Wojciech Żęgota, fot. Emil Marecki

Wojciech Żęgota, fot. Emil Marecki

Wojciech Żęgota na testach w Tęczy Biskupiec

29.07.17 11:14   mmks   1  

20-letni obrońca Wojciech Żęgota przebywa obecnie na testach w czwartoligowej Tęczy Biskupiec. Zawodnik wystąpi w dzisiejszym sparingu z Mrągowią Mrągowo.

Żęgota w poprzednim sezonie znajdował się w kadrze pierwszego zespołu Stomilu Olsztyn, nie zdołał jednak zagrać w żadnym meczu ligowym. W sezonie 2015/2016 zawodnik był wypożyczony do Tęczy Biskupiec.

Z czwartoligowcem trenuje także pomocnik Sebastian Szypulski, który do sezonu przygotowywał się z pierwszą drużyną "biało-niebieskich".

Tagi: Sebastian Szypulski, Wojciech Żęgota


Komentarze

  1. 30.07.17 00:39 rafitd

    NIc dziwnego qrwa jak druzyne rezerw idioci zlikwidowali... Ciekawe co z drugim i trzecim bramkarzem teraz-kompletnie bez rytmu meczowego, jedynie treningi. Klub z zaplecza ekstraklapy i bez drużyny rezerw...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!