Artykuł

Wybory w WM-ZPN

26.05.08 13:57   em   2  

Wczoraj odbyły się nowe wybory do zarządu Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Prezesem został ponownie Zbigniew Lewicki, którego wybrali delegaci klubów z województwa Warmińsko-Mazurskiego. Kandydatem na fotel prezesa był także Andrzej Królikowski - dyrektor OKS 1945 Olsztyn - otrzymał On jednak tylko 15 głosów, gdzie zwycięzca otrzymał ich 94. Z naszego miasta do zarządu WMZPN trafili: Ryszard Przybyliński, Piotr Kulpaka oraz Jerzy Budziłek.

Tagi: -


Komentarze

  1. 27.05.08 11:03 paragon

    "Z naszego miasta do zarządu WMZPN trafili: Ryszard Przybyliński, Piotr Kulpaka oraz Jerzy Budziłek."
    czyli leśne dziadki, klika widzę trzyma się mocno swoich stołków, pan doktor to nich lepiej zajmie się chorymi w szpitalu

  2. 26.05.08 15:45 Junioor

    a Wojtek Linow dalej jest w WMZPN ? ;/ bo jak tak to szkoda młodziezy

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!