Relacja z meczu Zatoka Braniewo - OKS II Stomilowcy Olsztyn

Zatoka Braniewo 3:1 OKS II Stomilowcy Olsztyn
0:0
54' Rafał Jakimczuk
70' Rafał Jakimczuk
85' Adam Lewandowski
Bramki Patryk Stadnicki 77'
kartki Sebastian Spychała cz
Marek Maleszewski cz
Bramki Zatoka Braniewo:
OKS II Stomilowcy Olsztyn: Marek Maleszewski (46 Maciej Filipiak) - Szymon Niestatek, Paweł Andrzejewski, Dariusz Maleszewski, Sebastian Spychała - Jarosław Kaszuba, Tomasz Laskowski (75 Kamil Maciorowski), Wojciech Kardaś (60 Patryk Stadnicki), Andrzej Skindel (60 Łukasz Bodganowicz), Adam Kapusta (46 Piotr Czuryłło) - Mateusz Różowicz (76 Łukasz Gomoła).
Szczegóły Sędzia: Paweł Brzeziński (Elbląg).

OKS II Stomilowcy Olsztyn przegrali z beniaminkiem trzeciej ligi Zatoką Braniewo 1:3 (0:0). Dwie bramki dla Zatoki zdobył Rafał Jakimczuk w 54. i 70. minucie, jedne trafnie dołożył Adam Lewandowski w 85. minucie. Dla "biało-niebieskich" w 77. minucie gola strzelił Patryk Stadnicki.

Z powodu napiętej sytuacji na boisku sędzia zakończył mecz trzy minuty przed czasem. Czerwonymi kartkami za krytykowanie orzeczeń arbitra zostali ukarani Sebastian Spychała i Marek Maleszewski.