Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Zawodnicy rezerw odchodzą do innych klubów

06.08.14 15:21   mmks   2  

Sześciu zawodników, którzy w poprzednim sezonie grali w czwartoligowych rezerwach Stomilu Olsztyn, zmieniło kluby.

Do trzecioligowego Startu Działdowo odeszli: Bartosz Bartkowski, Paweł Grela, Mateusz Jurczak oraz Mateusz Sienikowski. Wszyscy są już zgłoszeni do rozgrywek.

Z kolei w trzeciej lidze w barwach Sokoła Ostróda będą występowali Piotr Wypniewski i Adrian Żukiewicz. Na razie ostródzki klub nie zgłosił piłkarzy do ligi.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Bartosz Bartkowski, Paweł Grela, Mateusz Jurczak, Mateusz Sienikowski, Piotr Wypniewski, Adrian Żukiewicz, Start Działdowo, Sokół Ostróda, transfery, IV liga, III liga


Komentarze

  1. 06.08.14 19:46 Pawlik

    Patryk Kun zaginal gdzies a Siarka Tarnobrzeg rzekomo blisko Wojtka Dziemidowicza.

  2. 06.08.14 18:47 FC Szczytno

    Żukiewicza i Sienikowskiego to szkoda oby to wypozyczenia byly

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!